» »Unlabelled » Google Play Uygulama İndirerek Para Kazan-Appreklam

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Appreklam ile nasıl kolay ve iyi para kazanacağınızı göstereceğim.
Siteye girip verdiği görevleri yapıyorsunuz.
-Mesela 0-50Tl lik görev var yapmanız gereken  uygulamayı indireceksiniz,uygulama için yorum atacaksınız ve +1 vereceksiniz,
-Şuana görevlerde gödüğüm minimum tutar 0.50TL veriyor.Hergün yeni görevler geliyor.
-Günlük giriş bonusu olarak belli miktar 0.10Tl civari veriyor.Yani bu site ile haftada en az 5Lira kazanabilirsiniz.Güvenilir bir sistemdir.


Kayıt Olmak İçin Tıklayınız


-Kayıt olurken sizden Google İd inizi isteyecektir.

Google ID Nasıl Alınır?

https://play.google.com/store/myplayactivity Adresine tıkladığınızda Google sizi aşağıdaki gibi bir adrese yönlendirecektir.
https://play.google.com/store/people/details?id=10433270****746026282 Google id'niz linkte bulunan details?id= kısmından sonra gelen rakam dizisidir. Kayıt olurken Google id alanına sadece rakamlardan oluşan kısmı kopyalamalısınız.Gerekenleri yaptıktan sonra Yenile ikonuna basıyoruz.Ve işlem tamamdır.Eğer olmaz ise 15dk sonra tekrar deneyinAbout The Burhan

Web Sayfamızda, Bilgisayar, İntenret, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tablet Bilgisayarlar, Navigation Sistemleri, Modem Kurulumları ve Smart TV ayarları ile ilgili tamamı görsel anlatımla hazırlanmış makaleler bulabilirsiniz. Keyifli Zaman Geçirmenizi Dileriz.
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder