» »Unlabelled » Marvel Şampiyonlar Turnuvası v5.1.1 Hileli APK İNDİR

Marvel Şampiyonlar Turnuvası v5.1.1 Hileli APK İNDİR
TURNUVADAKİ YENİLİKLER:
• 5 Yıldızlı Şampiyonlar geldi! Bu yeni ve nadir Şampiyonların kilidini, 5 yıldızlı kristal parçaları kazanarak açabilirsin. Bu Şampiyonlar için yeni bir özel hareket modu eklendi.
• 4. Sahne geldi! Hemen yeni hikaye maceralarına göz at! Daha da yenileri çok yakında geliyor!

TURNUVAYA HOŞ GELDİN:
Demir Adam, Kaptan Amerika'ya karşı! Hulk, Wolverine'e karşı! Drax, Deadpool'a karşı! Marvel tarihinin en büyük dövüşleri parmaklarının ucunda! Evrenin Koleksiyoncu olarak bilinen açgözlü İhtiyarı, seni Thanos, Fatih Kang ve daha pek çoğunun bulunduğu bir kötüler ordusuna karşı destansı bir savaşın içine girmeye çağırdı! Mobil cihazında bu muhteşem ücretsiz savaş oyununun tadını çıkar: Şampiyonlar Turnuvası!
ARKADAŞLARINLA BİRLİKTE HAZIRLAN:
• En kuvvetli İttifakı oluşturmak için arkadaşlarınla ve diğer Oyuncularla ittifak kur
• İttifakınla strateji oluştur, Şampiyonlarını savaşta tutmalarına yardımcı ol
• İttifak Etkinliklerinde zirveye ulaşmak amacıyla savaş ve özel İttifak ödülleri kazanmak için özel olarak tasarlanan macera haritalarında İttifakınla birlikte İttifak Macerası Serisine katıl

İNDİRME LİNKLERİ


About The Burhan

Web Sayfamızda, Bilgisayar, İntenret, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tablet Bilgisayarlar, Navigation Sistemleri, Modem Kurulumları ve Smart TV ayarları ile ilgili tamamı görsel anlatımla hazırlanmış makaleler bulabilirsiniz. Keyifli Zaman Geçirmenizi Dileriz.
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder